8 W kategorii  Motywacyjny poniedziałek/ Rozwój Osobisty

Nie skupiaj się wyłącznie na sobie!

Dzisiaj motywujemy się do wyjścia poza krąg zainteresowania tylko własną osobą!

Bo warto. Bo poznawanie innych jest fajne, bo poznając innych ludzi, z ich doświadczeniami i poglądami, coraz lepiej poznajecie siebie!

 

Wszystkie wpisy z serii Motywacyjny poniedziałek znajdziecie tutaj.

ludziektorzymyslatylkoosobie

 

Bądź dobrym słuchaczem. Zachęcaj drugą osobę do mówienia o sobie, poznaj ją. Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na sobie i swoich problemach.

Interesując się innymi zachęcasz do interakcji. Skupiając się wyłącznie na sobie nie przyciągniesz do siebie nigdy ani innych ludzi ani dobrej energii.

Nigdy też nie rozwiniesz się niezależnie od tego, jak dużo czasu poświęcałbyś na samorozwój.

 
 
Jakie są Wasze doświadczenia z w kontaktach z innymi osobami? Jesteście dobrymi, aktywnymi słuchaczami czy dopiero się tego uczycie?

A może borykacie się z problemem braku zainteresowania Waszymi sprawami w otoczeniu, w którym przebywacie?
 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.