4 W kategorii  Motywacyjny poniedziałek/ Rozwój Osobisty

Nie ważne, jak wolno idziesz. Ważne, że się nie zatrzymujesz.

Wszystkie wpisy z serii Motywacyjny poniedziałek znajdziecie tutaj :)

Nie ważne jak wolno idziesz, ważne że się nie zatrzymujesz.

itdoesnotmatterhowslowlyyougo

 

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli.

Musimy się jednak przyzwyczaić i zrozumieć to raz, a porządnie – wszystko wymaga czasu.

Choćbyście wylewali z siebie siódme poty, pracowali po 20 godzin dziennie i byli najbardziej utalentowanymi ludźmi na świecie musicie dać sobie czas.

 

Nic nie przychodzi z dnia na dzień. Strasznie nad tym ubolewam, bo cierpliwość jest zdecydowanie cechą, którą muszę u siebie wypracowywać.

Jednak nie możemy być dla siebie tak surowi i wymagać natychmiastowych rezultatów.

Poddać się tylko dlatego, że trzeba poczekać na rezultaty?! To nie w moim stylu! ;)

Ogromnie ważne jest byście nie zatrzymywali się na swojej drodze do celu, podnosili po upadkach i znajdowali nowe pokłady motywacji w sobie.

Szybkość z jaką pokonacie tą drogę nie jest już taka ważna!

 

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.