4 W kategorii  Kultura/ Lifestyle

Poświąteczna rozgrzewka – nowe aplikacje pogodowe

promo_bokeh_blue_facebook_1200x627

 

W minionych dniach w sklepie Google Play pojawiło się kilka nowych aplikacji stworzonych przeze mnie i Mateusza.

Postanowiliśmy wykorzystać po świąteczno/przed noworoczny czas na wzbogacenie naszej oferty aplikacji i wchodzimy w Nowy Rok z bardzo przyjemny poczuciem satysfakcji.

 

Myślę, że 2014 rok przyniesie jeszcze sporo ciekawych realizacji, szczególnie, że planujemy nowe aplikacje zdjęciowe oraz nasze pierwsze gry :)

Będzie się działo, ale wróćmy do pogód!

 

Flat Design

Pierwsza aplikacja z nowym silnikiem wewnątrz, odświeżonym układem graficznych i bardziej intuicyjną obsługą.

1200627

Elegant Blue

Biało niebieska kolorystyka w delikatnych odcieniach i konturowych ikonach pogodowych.

promo_admob_blue_1024x768

Elegant Pink

Typowo dziewczęco kobieca stylistyka z modnym motywem przewodnim tzw. bokeh. Słodka jak landrynka ;)

promo_admob_1024x768

Bokeh Blue

Powstała jako wariacja ‚Elegant Pink’ dla osób nie szalejących aż tak bardzo za różem ;)

promo_bokeh_blue_facebook_1200x627

 

Wszystkie aplikacje znajdziecie podlinkowane wyżej pod ich nazwami i w sklepie Google Play :)

 

Follow on Bloglovin

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.