16 W kategorii  Kultura/ Słucham Lubię Polecam

Słucham, lubię, polecam #4

Pora na co tygodniową porcję muzyki!

Wszystkie odcinki serii Słucham, lubię, polecam znajdziecie tutaj, klik :)

 

Clock Machine

Zespół, o istnieniu którego dowiedziałam się od Mateusza. Są rewelacyjni!
 

 
Najpierw ich usłyszałam, a dopiero po przesłuchaniu całego utworu zobaczyłam teledysk. Jak ogromnie zaskoczył mnie wokalista, którego zobaczyłam! Spodziewałam się dojrzałego faceta, a zobaczyłam dwudziestolatka!
 

 

Bardzo, bardzo się cieszę z takiej jakości na polskim rynku muzycznym. I to rockowym! ;)

 

Kansas, Carry On My Wayward Son

Piosenka, która towarzyszy jednemu z moich ulubionych seriali, czyli ‚Supernatural’, o którym już wspominałam na blogu.

Jej pojawienie się przed odcinkiem oznacza ostatni odcinek danego sezonu, a tekst idealnie wpisuje się w klimat Supernatural!
 

 

Eye of the Tiger by Jensen Ackless Supernatural

A skoro już jesteśmy przy Supernatural to koniecznie musicie poznać ich wersję Eye of the Tiger! ;)
 

 

Sade

Przypominam klasykę! Jeśli jeszcze nie znacie, to żałujcie tylu dni bez tych przepięknych dźwięków!
 

 

 

Jessie Ware

Skoro jesteśmy już przy temacie klimatycznie śpiewających kobiet nie sposób nie wspomnieć o Jessie Ware.

Pewnie większość z Was zna jej piosnkę ‚Wildest Moments’.

Warto jednak poznać bliżej cały jej album. Bardzo klimatyczny i nastrojowy!
 

 

Wpadło Wam coś do ucha w tej odsłonie ‚Słucham, lubię, polecam’? :) Podrzucajcie swoje muzyczne zauroczenia, chętnie poznam nowe dźwięki!

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.