13 W kategorii  Fotografia/ Lifestyle

Wasze najlepsze zdjęcia – FOTO Wyzwanie Książkowe.

W ramach pierwszej edycji BookAThonu mieliście okazję sprawdzić swoje siły na polu fotograficznycznym!

Na Instagramie pod #bookathonpl pojawiło się niemal 900 zdjęć. To genialny wynik i ogromnie cieszy mnie, że udało się wciągnąć Was w połączenie moich dwóch pasji – fotografii i czytania.

Dziś pora na podsumowanie i mój totalnie subiektywny wybór najciekawszych zdjęć z każdego z wyzwań!

 

otwarta-ksiazka-foto-wyzwanie

 

 

Relaks z książką.

 

@ewelinamierzwinska.pl

glownasekretnezycie2

 

@wercia_czyta

relakszksiazka2

 

@niebalaganka

relakszksiazka3

 

Zabierz książkę do łóżka.

 

@ewelinamierzwinska.pl

ksiazkilozkokawa

 

@makelifetastypl

zabierzksiazkedolozka1

 

@flowery.letter

zabierzksiazkedolozka2

 

Kompozycja z książką, którą czytasz.

 

@ewelinamierzwinska.pl

czerwonakrolowatablet

 

@aniaakowalewska

kompozycjazksiazka1

 

 

Książki w Twoim ulubionym kolorze.

 

@ewelinamierzwinska.pl

czarny4

 

@flowery.letter

ksiazkiwulubionymkolorze1

 

@ekstrawagancka

ksiazkiwulubionymkolorze2

 

Przekąski podczas czytania.

 

@ewelinamierzwinska.pl

bobnainsta

 

 

@filigranoowa

przekaska1

 

@noideasnoname

przekaski2

 

Zabierz książkę w plener i zrób jej zdjęcie.

 

@ewelinamierzwinska.pl

ksiazki-na-trawie

 

@madamewallflower

ksiazkawplenerze1

 

@slomk4

ksiazkawplenerze2

 

 

Które ze zdjęć jest Waszym ulubieńcem? Czy chcielibyście zobaczyć w przyszłości podobne wyzwania zdjęciowe? 

 

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.