Plannery i Arkusze na 2018!

Przygotowałam dla Ciebie ofertę na zestaw plannerów i arkuszy do skutecznego zorganizowania się w 2018 roku. Zobacz, co otrzymasz w Zestawie Plannerów!  

Cześć! 

Na co dzień spełniam się w roli mamy, blogerki oraz coacha. Od 6 lat prowadzę własną działalność i wypróbowałam w tym czasie wiele metod działania i planowania. 

Stworzyłam ostatecznie materiały, z których najwygodniej mi się korzysta i które w prosty sposób pozwolą również i Tobie na zaplanowanie miesiąca i zrealizowanie najisotniejszych dla Ciebie zadań. 

Zarówno Planner Miesiąca, jak i Arkusz Małe Cele otrzymujesz ode mnie w trzech wersjach kolorystycznych. Możesz więc dopasować je do swojego stylu! 

Zobacz, co otrzymujesz w paczce plannerów i arkuszy na 2018 rok!

Trzy wersje kolorystyczne

Oba akursze na konkretny miesiąc otrzymujesz w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, niebieskim oraz różowym.


Przejrzysty pionowy układ miesiąca

Zdecydowałam się na plannery oraz arkusze w układzie pionowym ponieważ dzięki temu mogę je w łatwy sposób wpiąć do organizera, włożyć lub wkleić do notatnika (wystarczy druk na samoprzylepnym papierze). Stworzyłam układ, jakiego brakowało mi z dostępnych ofert plannerów.

 

Arkusz wspierający realizację Twoich celów

Plannerom Miesiąca towarzyszą dodatkowo arkusze do planowania i realizacji najważniejszych zadań, celów na konkretny miesiąc.  

Mają one wygospodarowane miejsce na trzy główne kategorie - Osobiste i rodzinne, Biznes i kariera oraz Rozwój osobisty. Na Arkuszach znajduje się również pole na wpisanie priorytetów oraz miejsce na notatki.  

Każdy z Arkuszy Moje Małe Cele ma dodatkowo indywidualnie stworzone trzy grafiki w stylu doodle dopasowane pod konkretny miesiąc.Twój zestaw na 2018 rok Planner i Arkusz Małe Cele