15 W kategorii  Rozwój Osobisty/ Strefa Geeka

6 najbardziej optymistycznych i motywujących tapet na pulpit!

Przyznam szczerze, że najbardziej lubię mieć na tapecie komputera czy laptopa zdjęcia krajobrazów, przeróżne grafiki lub mojego psiaka. Czasem jednak przydaje się trochę motywacyjnego kopniaka od samego tylko włączenia komputera i późniejszego przełączania się między oknami programów.

Zebrałam dzisiaj dla Was 10 najbardziej optymistycznych i motywujących tapet na pulpit. Może przyda Wam się w te parne i duszne dni ;)!

Finish what you start

1280x800

Źródło

 

Like a Boss!

mnco_likeaboss

Źródło

 

Your future is created by aht you do today not tomorrow

+

Źródło

 

Your life does not get better by chance. It get better by change

change_by_cherokeelove-d55b513

 Źródło

 

Shoot for the moon. Even if you miss you’ll land among the stars.

Shoot for the moon Even if you miss you'll land among the stars

Źródło

 

The moment you give up something, your opponent is enjoying victory.

text-quotes-purple-victory-sentence-never-give-up_1024x600

Źródło

 

 

Zastanawiam się nad stworzeniem kilku własnych na „awaryjne” sytuacje.  Jakie teksty najchętniej widzielibyście na swoich tapetach? :)

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.