6 W kategorii  Motywacyjny poniedziałek/ Rozwój Osobisty

„Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą że są.”

Kolejny poniedziałek to pora na kolejną porcję motywacji!

Wszystkie wpisy z serii ‚Motywacyjny poniedziałek’ znajdziecie tutaj.

 

Jak często i na jak długo czujecie się szczęśliwi? Mam nadzieję, że bardzo niewielu z Was czuje szczęście niezwykle rzadko i przez zbyt krótkie chwile.

 

2-01

 

Jasne, że możesz mieć gorsze dni. Kto ich nie miewa?! Mogą Cię nawet spotykać naprawdę ogromne przeciwności losu i problemy.

Czasem zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu. Coś idzie nie po naszej myśli niezależnie od tego, jak wiele wysiłków włożyliśmy w to, by jednak się udało.

Wiecie jednak, na co macie wpływ?! Na to, w jaki sposób zareagujecie na każdą złą lub dobrą rzecz, która Wam się przytrafia. Można mieć wszystko, ale tkwić w przekonaniu, że jest się bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Można tez mieć naprawdę niewiele, ale czerpać z życia całym sobą tak i łapać każde chwile szczęścia, jakie Was spotykają.

Nie umartwiajcie się! Nie wmawiajcie samemu sobie, że jest beznadziejnie. Robiąc to pogarszacie tylko swoją sytuację, niezależnie do tego jak zła lub dobra już by nie była.

Szukajcie jasnych stron we wszystkim co Wam się przytrafia! Jeśli jest to zbyt ciężkie to potraktujcie te gorsze momenty jako kolejne wyzwanie, które jest przed Wami stawiane. A przede wszystkim z uśmiechem wchodźcie w każdy dzień i każdą sytuację. To naprawdę wiele zmienia, a uśmiech i nastawienie się optymistycznie ma ogromną siłę!

 

Jak to jest z Wami i poczuciem szczęścia?  Nie dajcie się losowi czy dopiero się tego uczycie? :)

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.