4 W kategorii  Lifestyle

Tu i teraz 08/2017

Podsumowanie kolejnego miesiąca będę do Was pisać już z innego miejsca, mieszkania, miasta, a wręcz i województwa.

Czulam potrzebę to podkreślić, bo dla mnie jest to naprawdę wielka zmiana i chcę, dla samej siebie, zachować na przyszłość to, jak duże na mnie wywiera wrażenie.

Sierpień, w kilku zdaniach, znajdziecie poniżej.

 

 

Moje tu i teraz

Piszę do Was te słowa wieczorową porą z wielką ciszą w mieszkaniu.

Siedzę i chłonę te miejsce na zapas. Tak, by zachowało się jak najwięcej jego kadrów w pamięci.

Za miesiąc o tej porze już nas tutaj nie będzie. Będę bardzo, bardzo, ogromnie tęsknić za tym miejscem.

 

Jestem

Szczęśliwa, że spędzamy super czas całą trójką.   Tak po prostu. I tyle mi wystarczy!

Czytam

Bardzo ciekawą książkę, jaka trafiła do mnie od wydawnictwa SamoSedno „Coaching w sytuacji kryzysu” 

Czytam z ciekawością i serdecznie polecam tą pozycję tym z Was, którzy przechodzą przez wszelakie zmiany, trudne chwile i kryzysy.

Fajnie pozwala „wrócić do siebie”.

 

Na pewno wykorzystam wiedzę z niej, i prywatnie i zawodowo.

 

Pracuję nad

Trwają dalsze prace na kolejną edycją kursu 7 Dni Do Celów.

Rozpoczynający się wrzesień to ostatnie chwile przygotowań! Kurs w tej edycji będzie w sprzedaży w październiku.

 

Świeżo zakończyłam pracę na nowym wyglądem wnetrza platformy do kursów i jestem efektem oczarowana.

I to piszę totalnie nieskromnie!

7 Dni Do Celów wreszcie zyskało oprawę, na jaką zasługuje jego treść.

 

 

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie kursu, na którą przeniesiecie się klikając w grafikę.

 

 

Na stronie możecie więcej na temat kursu przeczytać, a dodatkowo zapisać się na listę osób zainteresowanych udziałem w kursie.

Do wszystkich zainteresowanych osób wysyłam od razu Zestaw Narzędzi Do Tworzenia i Realizacji Celów!

 

W wolnych chwilach

Wykorzystuję wolne momenty na segregowanie rzeczy, ich wyrzucanie, przeznaczanie na sprzedaż i pakowanie.

Pierwsze paczki już jeżdżą i świadomość, że stopniowo wywozimy rzeczy przyniosła mi sporą ulgę!

 

Czekam na

Trochę wolniejsze tempo, którego mam nadzieję, że doczekamy się pod koniec tego roku.

Październik to będzie jeszcze szaleństwo wydarzeń, w listopadzie podejrzewam, że będziemy dokańczać sprawy mieszkaniowe.

Jest więc szansa na spokojny grudzień.

 

 

Na taką okoliczność wyposażan się w cudowne narzędzia, którymi będę mogła sobie hand letteringowac, doodlować i co tam mi jeszcze przyjdzie do głowy!

 

 

Co najważniejszego Wam przyniósł sierpień?

Czy tylko mnie początek września wpędza w refleksje i zadumanie? ;)

 

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.