4 W kategorii  Motywacyjny poniedziałek/ Rozwój Osobisty

Motywacyjny poniedziałek: Życie nie polega na odnalezieniu siebie, ale na stworzeniu SIEBIE.

Pora na drugą odsłonę Motywacyjnego poniedziałku!

Jeśli potrzebujecie dzisiaj większego kopa zapraszam Was również do zeszłotygodniowej dawki motywacji – klik :)

 

lifeisnt-01

Życie nie polega na odnalezieniu siebie. Życie polega na stworzeniu SIEBIE.

Dlaczego to zdanie jest takie ważne i właśnie je chciałam Wam dzisiaj przekazać?

Zbyt często zapominamy, że życie nie ma dla nas z góry gotowej roli. Wszystko, co robimy, kim się stajemy i jaka droga czeka nas w życiu to wynik naszych wyborów dokonywanych każdego dnia.

Oczywiście wszystkich nas spotykają wydarzenia losowe, choroby, tragedie, na które nie mamy wpływu. Mamy jednak już wpływ na to, jak zareagujemy na każde wydarzenie, które spotka nas na naszej drodze.

Jeśli nie podoba Ci się miejsce, w którym obecnie się znajdujesz, nikt Cię w nim nie trzyma! Możesz stworzyć siebie na nowo, możesz to robić każdego dnia krok po kroku.

Nie musicie wpisywać się w jakiekolwiek schematy, z góry narzucone role, w których widzą Was inni. Musicie stworzyć siebie, a nie odnaleźć gotową „sztukę”. Stworzyć swoje wspomnienia, emocje, własny plan na życie.

 

Życzę Wam byście nie zapominali o tym w codziennej gonitwie i czerpali wielką frajdę z pracy nad swoim życiem. Bycie sobą zobowiązuje ;)!

Dajcie znać, w jaki sposób Wy codziennie tworzycie siebie? :)

Możesz także polubić

Privacy Preference Center

Google Analytics

Dzięki możliwości gromadzenia tych informacji mogę przeanalizować, które z tworzonych treści cieszą się największym zainteresowaniem i jakiego rodzaju materiałów przygotowywać w przyszłości więcej. Zdobywam również informacje na temat statystycznego profilu Czytelnika. Dane te w formie zbiorczego raportu generowanego przez Google Analytics są udostępniane podmiotom zainteresowanym nawiązaniem współpracy komercyjnej na blogu. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Gromadzenie informacji na temat aktywności użytkownika w postaci czasu przebywania na stronie, ilości odwiedzonych podstron, adresów URL odwiedzonych podstron. Dane gromadzone są z zapisaniem informacji o rodzaju używanego urządzenia, przeglądarce internetowej, lokalizacji w postaci kraju i miasta oraz dostawcy Internetu.

Facebook Pixel

Pixel Facebooka w momencie przeglądania stron internetowych w czasie zalogowania na swój profil w serwisie Facebook gromadzi informacje, o tym, jakie kategorie stron, produktów, tematyczne interesują daną osobę. Następnie dane te wykorzystywane są do tworzenia grup odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką. Grupy odbiorców widnieją w systemie do tworzenia reklam wyświetlających się w serwisie Facebook. Reklamodawcy mogą wykorzystać określoną grupę odbiorców kierując do nich spersonalizowane reklamy. Serwis Facebook nie udostępnia konkretnych danych pojedynczych osób reklamodawcom. Dane udostępniane są jedynie jako informacje o konkretnej grupie dokonującej określonych aktywności. Za bezpieczeństwo przechowywania tych danych odpowiada firmy Google.

Piksel Facebooka zapisujące informacje na temat aktywności na stronach internetowych osoby zalogowanej na tej samej przeglądarce do serwisu Facebook.

Pliki cookies

Śledzenie późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi.
Zbieranie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu. Dane na temat tych aktywności są gromadzone bez wykorzystywania adresu email oraz bez połączenia z profilami w serwisach społecznościowych.

Gromadzenie plików cookies umożliwiających śledzenie aktywności użytkownika, który kliknął w udostępniony na stronie link afiliacyjny., w postaci śledzenia późniejszej aktywności związanej z dokonaniem zakupy danego przedmiotu lub usługi. Śledzenie tych informacji i udostępnianie ich serwisom afiliacyjnym takim jak ceneo.pl oraz program-partnerski.helion.pl umożliwia naliczenie właścicielowi strony prowizji na przekierowanie Użytkownika do dokonania zakupu.